Laboratoria i punkt pobrań: Poznań, Plac Kolegiacki 12 C

Pn – Pt : - 7:00 - 13:00

So - Nd : - Nieczynne

Zapraszamy diagnostów laboratoryjnych na

VII intensywny kurs doskonalący dla diagnostów laboratoryjnych

pt. “Laboratoryjne rozpoznawanie rodzimych i tropikalnych zarażeń pasożytniczych człowieka”

Poznań, 25-26 lutego 2022 r.

 
 

Wielkopolskie Centrum Medycyny Podróży Spółka z o.o., Oddział Poznański Polskiego Towarzystwa Parazytologicznego oraz Diagnostyka S.A. zapraszają diagnostów laboratoryjnych do uczestnictwa w dwudniowym VII Intensywnym Kursie Doskonalącym pt. „Laboratoryjne rozpoznawanie rodzimych i tropikalnych zarażeń pasożytniczych człowieka”.

Kurs odbędzie się w dniach 25 – 26 lutego 2022 r. w komfortowych salach wykładowych i ćwiczeniowych Wydziału Biologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, przy ul. Uniwersytetu Poznańskiego 6 (Kampus Morasko). Kurs prowadzony będzie przez lekarzy, diagnostów laboratoryjnych i pracowników naukowych UMP zajmujących się w swojej wieloletniej praktyce zawodowej szeroko pojętą tematyką dotyczącą rozpoznawania rodzimych i tropikalnych inwazji pasożytniczych. Zapewniamy naszym uczestnikom ciekawe i inspirujące wykłady, interaktywne warsztaty mikroskopowe, gwarantujące praktyczne umiejętności. Gwarantujemy przyjemną atmosferę prowadzenia zajęć oraz dbałość o wysoki komfort uczestnictwa, tak aby nasi Kursanci mogli skupić się wyłącznie na pogłębianiu swojej wiedzy.

Ze względów epidemiologicznych liczba uczestników jest ograniczona, o przyjęciu na Kurs decyduje kolejność zgłoszeń. Przed budynkiem Wydziału Biologii UAM znajdują się obszerne, nieodpłatne parkingi.

Koszt uczestnictwa w kursie wynosi 900,00 PLN netto.

Każdy uczestnik, po zdaniu egzaminu praktycznego, otrzyma Certyfikat ukończenia kursu oraz 4 punkty edukacyjne.

 
 

Zaproszenie Program Dane organizacyjne

X